4. Geleneksel Blog Toplantısı

19:41:00 Merve Sevim 10 Yorum

İlk blog toplantım beklediğimden de güzel, bol hediyeli, bol çekilişli , bol katılımlı ve de bol yemekli geçti =)


bugün tek olumsuz şey yağan yağmur ve soğuk hava oldu . Kalamışta Moss Marine Cafe en keyifli günlerinden birini geçirdi bence :) zengin kahvaltı, açık büfe ile beraber sunuldu ..

 
veee hemen ardından gelen ardı arkası kesilmeyen sponsor katılımlarıyla gerçekleşen çekilişler.. girişte yakamıza tutturulan kartlarımızda numaralar vardı ve direk çekilişe dahil edilmiş olduk..çekiliş hediyeleri arasında İGLO dan hediye paketleri, ARMANİ marka saat (10 kişiye) , 1 yıllık ücretsiz HOST,DOMAİN (10 kişiye), DAGİ den hediye kutuları (10 kişiye), yemek kursu (10 kişiye), YONCA markasından 5 kişiye dolu dolu hediye paketleri, herkese çekilişsiz ALGİDA dondurması,kupa pardak,tşört,anahtarlık ve bere dolu bir çanta...vee bana da içlerinden yemek kursu çıktı :) en istediğim oldu ve ablamla o kursa katılacağız inşallah.. Ayrıca önceden Oktay Usta'nın programından tanıdığım ve beğenerek takip ettiğim Ayşem Öztaş ile tanışma fırsatı buldum..

 

Oğlu Doruk Allah nazarladan korusun harika bir bebek..Kendisi ise oğlundan sıcak ve çok güzel bir anne :) Onunla tekrar aynı ortamlarda bulunmayı çok ama çok isterim.


 

bu da masaların yemekten sonraki görüntüsüydü :)


Bir daha ki blog toplantısı ne zaman bilinmiyor ancak mutlaka ona da katılacağım ;)


10 yorum:

 1. İstanbulda olup biteni internetten takip etmesi çok acı oluyor. siz yaşıyorsunuz, bense sadece bilgisayardan ne olmuş diye bakıyorum. ah bende oralarda olsam, blogdaşlarla kahvaltı yapabilsem... ne var sanki =/

  YanıtlaSil
 2. Merhaba mervecim! görüntüler güzel ama Bloggerlerin buluşması sorunlarının bir nebze olsun çözümlenmesi konusuna ağırlıklı olması gerekmiyormu? sponsorların reklamasyon amaçlı beraberlikleri, hediyeler falan lütfetmeleri benim dimağımda soru işaretleri doğaçladı:)
  6 ay önce Beşiktaş'ta bir cafede bloggerlerin toplantısı olmuştu kendi aralarında, anımsadığım kadarıyle böyle tipik oluşumlardan arınıktı:))

  YanıtlaSil
 3. nida'cım daha önceki blog toplantılarına katılmadım yani hangi konular üzerinde durduklarını ve günlerini nasıl geçirdiklerini bilmiyorum fakat bu seferkinin teması yeni yıl idi. sen de bilirsin ki "yeni yıl" güzel temenni ve olaylarla karşılanır..zaten 3 ayda bir zor toplanan bu insanlar bu güzel günü bir de sorunlarla mı geçirselerdi..Ayrıca Yaşam koşu Yasemin Sungur'un da davetli olduğu toplantıda 15 dklık çok güzel bir yeni yıl mesajı verildi..kısacası gayet dolu dolu bir gündü :) keşke orda olsaydın..

  YanıtlaSil
 4. Blogdaşım hıkdeyici:) inşallah İstanbul'da bulunacağın günler de gelir ve beraber katılırız böyle güzel günlere..hem uzak oluşun bu toplantıya katılmana engel de değil :) bu toplantıda Bursa, Ankara'dan da misafirler vardı :)

  YanıtlaSil
 5. Sevgili Merve, aramıza hoş geldin. Ekibimiz tarafından hazırlanan buluşmaya katılmandan mutluluk duydum, sevgiler

  YanıtlaSil
 6. hoşbulduk Aylin Hanım :) çok teşekkür ediyorum sizin gibi şeker insanlarla tanışma fırsatında buldum tekrar emeğinize uğraşlarınıza sağlık bence güzel bir organizasyondu :)

  YanıtlaSil
 7. Bu sefer katılamadım ama bir sonrakine bir mani olmazsa inşallah katılabilirim:)

  YanıtlaSil
 8. inşallah ben de öyle :)hem çok güzel bir etkinlik hem de çok heyecan verici.. her masadan ayrı çığlıklar geliyordu.. insan takip ettiği blog sahiplerini karşılarında görünce çok mutlu oluyor.

  YanıtlaSil
 9. çok sevgiler güzellikler..
  NuNu

  YanıtlaSil
 10. sana da sevgilerr Nunu :D

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)