Wat Maceram Başlıyor..!

22:53:00 Merve Sevim 6 Yorum

Sevinsem mi, üzülsem mi bilemedim :) uzun zamandır kararsız kararsız şirket araştırmaktan bıkmıştım..hele de grupla iş yapmaya kaltıysanız , işler hiç de hızlı ilerlemiyor bunu net olarak anladım bu süreçte..neyse ki daha dayanamadım ve bugün gidip kaydımı yaptırdım..diğerleri de beni takip edicekler bu hafta içinde...ilk defa sözleşme okudum ve ilk defa ciddi bişeye imza attığımı hissettim ... heyecandan imzayı da kaydırdım zaten sinir oldum :D şimdilik hayırlısı olsun diyorum benim ve de böyle bir işe başvuran herkes için..haftaya da amerikada çalışacağımız iş listesi gelecekmiş , içlerinden işimizi seçip CV mizi işverenlere göndereceğiz bakalım nasibimize hangi iş düşecek...

6 yorum:

 1. hadi bakalım yavrum gelsin de iş listesi ona göre bi karar veririz..sabırlı ol..

  YanıtlaSil
 2. Hayırlı olsun mervecim! imzayıda attığına göre geri dönüş zor. Allah yardıncın olsun:)

  Ben STG-Wahingen üni. iken birkaç Alman arkadaşım gitmişti, macera arıyoruz diyorlar dı! bir kaçı çabuk döndü, kısa aralıklar la Walmarf AVM.lerinde, Benzincilerde, Resturantlarda, Burger King ve benzeri yerlerde iş bulduklarını duymuştum:))

  YanıtlaSil
 3. saol ablacımm.. bakalım hele bşr gelsin de liste beraber hallederiz :)

  YanıtlaSil
 4. Nidacım inşallah benim iş sıkıntım olmaz :D tamam macera da arıyoruz ama işsiz kalmak istemem doğrusu :)

  YanıtlaSil
 5. wat tamamen geyik bir olay gittin çalıştım geldim. ama erasmus ile gitme şansın olsaydı dene derdim.

  YanıtlaSil
 6. erasmusu seneye deneyebilirim ancak .. bu sene istesemde olmaz. bu yüzden önce böyle bir olayı denemek istedim,inşallah seneye de erasmusa başvuracağım..

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)