Kısa bir Zonguldak seyahati ...

21:46:00 Merve Sevim 6 Yorum

 biraz okuldan çaldım biraz da tatili kullandım ve 5 günlük küçük bi kaçamak yaptım :) Saygıdeğer çok sevgili ablamın evine daha doğrusu teyzeme gittim , ilk kez gitmemin verdiği heyecandan sanırım 2 saat kadar yakın geldi yol.. Otobüsle seyahate alışamadım fena oluyorum ancak ilk kez de tvlu otobüse denk geldim :) filmin verdiği hareketlilikle de gidişim çok güzeldi..Hee bi de unutmadan , bütün yolculuk boyunca yanımda muhabbetini esirgemeyen ve tv kanallarını 5 dk da bir değiştirmemi söyleyen teyzeyi de anmadan geçemeyeceğim =)

ablamın sözünü tuttum ve AS URFA'nın kebabını yemeden gelmedim:)


gerçekten anlattığı kadar varmış çok lezzetli ve dolu dolu bir deneyimdi benim için =)

VeeEeEee...GO KART..!


İlk deneyimlerim bitmedi daha.. uzun zamandır go karta gitmek istiyordum ama bir türlü nasip olamamıştı, nereye niyet nereye kısmet diyelim artık :)


7 numaraya bindim sanırım onun sayesinde ilk deneyimim fazla çarpışmalı geçmedi :D 3 kez lastiklere çarparak durdum, daha sonra gayet eğlenceli bir hal aldı ve hızımı artırmak acayip biz haz verdi bana :) bıraksalar sabaha kadar dönerdim orda. ..

iyiydi hoştu da herşey bi de dönüşü olmasaydı bu işin...5 saatlik yol oldu 8 saat bitmek bilmedi, dolaşmadığımız dağ, geçmediğimiz tünel kalmadı sanki..bir saat arayla dört mevsim değişti inanın :)güneşli havada çıktım yola, karlı yollardan da geçtim renklerin içiçe geçtiği ağaçlıklardan da.. güzel memlekette yaşıyoruz gerçekten.. değerini bilmek gerek..6 yorum:

 1. biiir o fotoğraf profiline çok yakışmışşş:)
  ikiii o kebap fotoğrafını iyi ki gördüm gece gece daha murlu uyucam:)

  YanıtlaSil
 2. ellerine sağlık ablacım :) sayende yakıştı..

  YanıtlaSil
 3. bende zonguldaga gelmeliydim !!! gokarta hic binmedim.. ama sen zevkli diyosan öledir =P

  YanıtlaSil
 4. inşallah düğüne geldiğinde gideriz hep beraber :) kalabalık daha da zevkli olacaktır eminim..

  YanıtlaSil
 5. Değişik bir tatil serüveni yaşamışsın. Böyle güzel seyhatlar hatıralarda yer eder,İstanbul'dan Zonguldağa gidene kadar 4 mevsim yaşamaktan daha güzel ne olabilir.
  As Urfa kebabının görünümüde enfesmiş lezzeti öyle olsa gerek. Paylaşımın için tşk.ler mervecim:)

  YanıtlaSil
 6. sayfaya gece girmek istemiyorum o kebabı görünce fena oluyorum :D ne demek ben tşk ederim Nida'cım ;)

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)