1. Böte Şenliği

21:55:00 Merve Sevim 3 Yorum

haftalar öncesinden başladı bizim şenlik planlarımız :) öncelikle daha güzel organize olabilmek için facebookta bir grup açıldı ve görev dağılımını oradan takip etmeye başladık..Biz yani Böte_2 ler bu sene ilki düzenlenen Böte Şenliğinin ev sahipliğini yaptık :) pastalar , börekler, kurabiyeler, kısırlar,sarmalar arkadaşlarım arasında paylaşılırken 20 kişiyi geçmez diyen şenlik kösteklerlerine kapak bir sayıyla cevap verdik :) 70 kişiyi bulduk Hocalarımızla beraber...biletler tasarlandı,basıldı ve 12 TL ye satıldı..Esracımın emeklerine sağlık..Ve nihayet bugün saat 10 gibi Florya Atatürk Ormanına giriş yaptık.. günümüzün güzel geçeceğini daha otobüse binince anladık Şoför Nebahat gibi bir ablamız takmış gözlükleri , son gaz uçurdu bizi ormana Ankara müzikleri eşliğinde =)
 Mekan süper, tam bizlikti...geniş yayla gibi yer...ağaçlar yeşiller içinde , ister top oyna, ister ip atla, ister voleybol maçı yap , ister futbol oyna ister uyu ... yani seçenek çookk :) biz önce kahvaltı niyetine getirdiklerimizi , kurduğumuz minik yemek standında arkadaşlarımıza paylaştırdık ve sonraaaa doğru herkes oyuna sınırsız eğlenceye ..
Güne dair aklımda kalan bir kaç bişi  daha var : kanımın son damlasına kadar , kazanma azmiyle oynadığım ve neredeyse maçın yarı sayısını sevisten aldığım voleybol maçının sonuna doğru Umut'un kafama attığı servis =) neyse ki acımadı... toplu fotoğraf çekildikten sonra ne olduğunu anlamadan Ekrem'in kafamdan aşağı boşalttığı bir şişe su =) buna çok kızdım, korktum,ıslandım.. ama öcümü de aldım :) ve en keyiflisi  çuval yarışı.. Esracım harikaydı, o kadar erkeğe karşı yarıştı 1. olamasada bacak boyundan 2. olarak kaybetsede gönüllerin birincisi oldu.. son olarak da bölüm başkanımız dahil el ele tutuşup oluşturduğumuz kocaman çemberle beraber yapılan horon =) hepsi çok güzeldi , seneyi iple çekiyoruz hepimiz eminim ...

3 yorum:

 1. Mrb. mervecim valla iyi eğlenmişe benziyorsunuz, sana göre ufak tefek tatsızlıklara rağmen... o müzipliklerde olmasa kişinin hatırlayacağı lezzetler azalır.
  BÖTE nin açılmı ne oluyor?
  WordPress hesabımı oluşturdum, profil aldım, yorum sağlayıcım oldu..
  sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. sorunu halletmene sevindim Nida..Böte bizim bölümün kısaltması Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği ysni :)

  YanıtlaSil
 3. o hoo pek keyifliymiş ;)

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)