Hoşgeldin Angelina =)

20:22:00 Merve Sevim 2 Yorum

Angelina jolie'nin Hatay'daki mültecileri ziyaret edeceği haberi üzerine önce Suriye'ye gidip daha sonra mülteci kampına sığınmayı planlayan 20 kişilik grup habur sınır kapısı'nda yakayı ele verdi... =)
Daha çook Tiye alınır bu olay,özellikle kadınlara olan yakın ilgi ve alakalarıyla dünyaca ünlenmiş Türk erkekleri tarafından...
Angelina'nın gelmesiyle baş göstermesi beklenen olayların başında gelenler:
 • şüphesiz iç turizimi ve çarşı izinlerini patlatacak olaydır..
 •  kampın nüfus çoğunluğunu, bir süreliğine Türkler oluşturması beklenmektedir..
 • bir gurup Türk erkeğinin zıbın ve emzikle bebek kılığında çadırkentte Angelina tarafından evlat edinilmek hayaliyle beklemeye başlaması.
 • civardaki otellerin ve otobüs biletlerinin günler öncesinden tükenmesi... vb =)
 Amerika'nın bu ziyaret sonrasında aklında neler geçtiğini ne yapacağını şimdilik kimseler bilmez, ama güzel bir melekle sanki bir filmin fragmanlarını izlemiş gibi olduk.. filmin ne zaman yayınlanacağını bekleyip göreceğiz..hee  bu arada onları beklemeden ben 10 gün sonra ABD ye gidiyorum :D gitmişken belki bunu da öğreniveririm gari :)
son olarak Angelina hanımefendiye
hoş gelmişsin diyip
tebrik ediyor ve sahneye fırlayıp Tarkan'a soruyorum
"Tarkan sen neden Hatay'a gitmiyorsunuuz?" :D

 

2 yorum:

 1. Çok yerinde saptlamalar mervecim, gerçekten TARKAN niye gitmiyor Suriye'ye? aslında bü tür insancıl olaylara duyarlıdır.Bilyorsun "Hasankeyf" için O. Gencebayla video dahi hazırlamıştı. belki zamanı yoktur.
  1 haftan kaldı dimi? hayırlı yolculuklar diliyorum:)

  YanıtlaSil
 2. evet son haftamm :) teşekkür ederim

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)