Ana içeriğe atla

Kelebek ödül töreni


Güzel bir ödül töreni izledik geçen akşam , sunucusu Beyaz olunca daha da keyifle izlettirdi kendini...bir yılın en iyileri aralarında benim de en iyilerim olan filmler, şarkılar, sunucular seçildi...
 ilk olarak en iyi yerli dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki den bahsetmek istiyorum.. blogumda da sık sık dizi ile ilgili postlar giriyor, ne kadar etkilenerek ve beğenerek izlediğimi yazıyordum.. artık öyle benimsemişim ki diziyi ben çekiyor muşum gibi benim dizim tabiki birinci olacak diye sevindim...dizi oyuncularının hep beraber sahneye çıkması , o samimi içten görüntüleri ve mütevazilikleri çok hoş bi görüntüydü...
 

ayrıca en iyi kadın ve erkek oyuncu da yine dizimin baş rol oyuncularından çıktı :) Ayça Bingöl  ve Erkan Petekkaya < Cemile ile Ali kaptan > 

 

En iyi kadın sunucu tabikiiiii Esra Erol =) yerim onu ben, 1 senedir programının yakından takipçisi oldum sırf onun o doğal yapmacılıktan uzak tavırları için.. evlilik programlarının en baş eleştiricisiydim , çok saçma normal bulmuyordum oraya çıkıp beni everin demelerini.. ama artık öyle dşünmüyorum düzgün yapılınca çok kaliteli de bir program olabileceğini gösterdi Esra Erol bizlere... ve birinciliği de en çok o haketti..

   
cazeee, cazeee =) en iyi komedi dizisi tabiki Yahşi Cazibe.. her karakter ayrı bir parladı o filmde Aslıhan Gürbüz en iyi komedi oyuncusu seçildi.. Simgecime de özel bir ödül vermeleri gerekirdi ya hadi seneye inş :)


Yılın en iyi erkek pop şarkıcısı Tarkan ve en iyi şarkısı da Sevdanın Son Vuruşu oldu ki zaten geçenlerde düzenlenen Kral Müzik Ödüllerinde 12 ödül alarak ne kadar hakettiğini bir kez daha gösterdi... bir ara sahneye Tuğba Ekinci fırladı kendi çapında bişiler söyledi bi bişiler oldu =) Tarkan kapak gibi cevap vererek uzaklaştı hanımefendi yaptığıyla kaldı orda çok komikti =) reklam kokan hareketler bunlar.. 

En iyi Türk Halk Müziği kadın solist Zara oldu sonuna kadar hakedenler biri çok seviyorum Zarayı sesini yüzünü kişiliğini...
En iyi Türk Halk Müziği erkek solist Volkan Konak hemşerim benim karadenizin yıldızı.. Gerçekten farkını ortaya koyuyor .. bütün parçaları ayrı bir dinlenesi..
Muhittin de hak ettiği gibi en iyi erkek komedi oyuncusu seçildi =) Tolga Çevik yani.. Altın kelebeği alınca "çok iyi oldu tam zamanında, yeni arabamın borcu da vardı, bozdurur öderim artık " gibi bişiler de söyledi , yine çok tatlıydı :)


Yorumlar

 1. Mrb. merve. Altın Kelebek ödülleriyle ilgili bilgilendirici sunumundan faydalandım,

  Çok anlamlı! kişisel yakınmalar dışında mükkemmel bir organizasyon, Hürriyeti kutlamak lazım sıfır hatalı bir ödül töreni düzenlemiş..

  Tuğba Ekinci'nin maksadını bende merak ettim reklam mı? yoksa Tarkan şarkılarını tuğba'ya vermediği için tepkimiydi? biraz davranış bozukluğu hissettin, beyaz dahi tavrından rahatsız oldu.
  Hemşerinin havası da yerindeydi zaten çok seviliyor, çok değişik bir ekolu var.
  Hatırlatmak istemiyorum ama günlerin azalıyor, buradaki sevdiklerinden ayrılacağın için aklına geldikçe yüreğin cız diyordur. nekadar kalacatın usa da 75 gün felan mıydı?
  sevgiler.

  YanıtlaSil
 2. finallere gömülmüş durumdayım ben unutuyorum gideceğimi sen unutmuyorsun =) evet yaklaşık o kadar kalacağım sanırım..

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Günah var mı karıncayı kırınca?

İstanbul'da güneşli bir günün sabahında Topkapı Sarayı'nın avlusunda bulunan Has Oda'nın kapısı açıldı. Uzun boylu genç bir adam arka bahçeye doğru ilerliyordu. Bu kişi, Avrupa'yı titreten, koca Akdeniz'i hâkimiyet altına alan Osmanlı Devleti'nin kudretli hükümdarı Kanunî Sultan Süleyman'dan başkası değildi.
Devlet işlerinden vakit buldukça soluklanmak için arka bahçeye çıkar, ağaçları, kuşları, denizi seyrederdi. O gün deniz, ağaçlar bir başka güzeldi, yalnız ağaçlardan birkaç tanesinin yapraklarının buruştuğunu fark etti. Hemen yanlarına yaklaştı ve eliyle tutup incelemeye başladı. Biraz sonra ağaçların neden buruştuklarını anlamıştı. Karıncalar sarmıştı o güzelim dallarını.
Aklına bir çözüm yolu geldi. Ağaçları ilaçlatacaktı. Böylece ağaçlar karıncalardan kurtulacak ve rahat bir nefes alacaklardı. Fakat birkaç dakika daha düşününce bu fikrin o kadar da iyi olmadığını anladı. Karıncalar da can taşıyordu, ağaçları ilaçlatırsa onlar ölebilirdi. İşin içind…

Aşka Yükseliş ve Seni İstiyorum

AŞKA YÜKSELİŞ 

Ben izlediğim filmin yorumunu hemen bloga ekleyemezsem bir daha kafamdakileri toparlayıp yazamıyorum buraya sevgili okuyucularım.. o yüzdendir ki bu iki filmi hemen sizlerle paylaşmak istedim.. birbirinin peşi sıra çekilmiş iki film bunlar.. ilkinden başlıyorum önce "Aşka Yükseliş" filminden yani.. ünlü Melisa P. filminin oyuncusu Maria Valverde ile yakışıklı bir uşak başrolde.. zengin kız Babi ile sorunlu, agrasif , motorcu genç Hugo'nun aşkını konu alıyor tamamen.. yani tahmin ediyorum hangi kız izlese erir biter Hugo'nun yaptığı romantiklikler karşısında.. tamam sorunlu olabilir ama aşkın hakkını da çok iyi vermiş.. yani severek izlediğim filmin sonuna ne kadar üzüldüm anlatamam ! güzel işlenmiş bir konu ama sonu saçma bitmişti.. mutlu sonla bitmeyen filmleri sevmiyorum ben.. neyse film hakkında birşeyler araştırırken bir de ne göreyim, filmin devamı çekilmiş meğersem..

SENİ İSTİYORUM

İşte filmin devamı seni istiyorumu da aradım buldum hemen izlemeye…

Trabzon adı nerden gelmektedir ?

Evliya Çelebi Trabzon için şöyle demiş:
- Bu şehre küçük İstanbul denilse yeridir. İrem bağları gibi süslü bir şehirdir burası. Hamsi balığı pek meşhurdur. Onun için şu beyitleri söylerler:

Trabzondur yerümüz ,
Ahça tutmaz elümüz ,
Hamsi paluk olmasa ,
Nic'olurdu halumuz.

***

Bir zamanlar Trabzon'un bulunduğu yerde küçük, şirin bir kasaba varmış. Bir gün, kasabaya, tozu dumana katarak dört nala, bir atlı girmiş. Doğruca nalbant dükkanına giderek haykırmış:
- Atım terini soğutmadan tiz nallayın! Yoksa hepinizi kılıçtan geçirim.
Herkes, süvarinin heybetinden titremeye başlamış. Nalbant hemen dört nal hazırlayıp süvariye uzatmış:
- Yiğidim, gör nalları! Beğenirsen çivileyelim, demiş.
Süvari nalları şöyle bir yoklamış, avucunda sıkarak iki büklüm edivermiş:
- Ben teneke değil, nal isterim! diye gürlemiş.
Nalbant bu defa, halis çelikten dört nal hazırlamış, atını nallamış. Atlı yabancı memnun. Cebinden bir altın çıkararak nalbanta uzatmış. Nalbant, altını parmakları arasında şöyle…