Amatör kameramdan kaydettiklerim

04:16:00 Merve Sevim 3 Yorum 
burası da bizim evimiz ve otelimizin olduğu bölge.. videonun sonuna doğru evimizin önüne geliyoruz :) ilk başlarda ürktüğümüz evimiz , alışma sürecini geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz..

3 yorum:

 1. merve ben video izlerken önce solukladım ama sonra korktum. valla in cin top oynuyor! nasıl bir yer orası, allah yardımcınız olsun:)

  YanıtlaSil
 2. ilk baslarda biz de oyle sandik ama yanimizdaki evler cok kalabalik; sorun yok yani :)

  YanıtlaSil
 3. Mrb.amaç çalışarak öğrenmekte olduğun dili geliştirmmek mi? WTA (WAT) projesinin açılımı nedir? görev bağımlılığı söz konusu, 14 saat temizlik işi biraz saçma gibi geliyor. Öğrenciler yaptıkları işin karşılığını alamadıklarından ikici ve hatta üçüncü uğraş peşindeymişler intibağı var bende, wat macerası Trabzon sporun şampiyon olmasını beklemekle eş değer, herhalde l700 dolar kazanırsın brüt, eline geçecek meblağ ise fazala mesayileri ne şekilde ödüyorlar bilemiyorum, çünki yasa 148 saatle sınırlı edri; 950 dolar rahmımda, almanya'da da buna benzer projelerle 3ncü dünya ülkelerinden öğreciler geliyor mevsimlik işçi formatında, Güney almanya da hotel, motel ve resturantlarda çalıştıryorlar üç aylık ikametgahları da sınırlı kalıyor. Almanyada kalabilme olanakları da var, vatandaşlaık talepleri olduğunda.. sizin wat ta buna benziyor. neyse tefruata girmeyeyim. bu uğraşı senin için gayet tabi bir tecrübe olacaktır. 70 günlük normsuz yaşantılarından .tr ye döndüğünde kıssadan hisseler çıkaracaksın...anladığım finansal kar amaçlı projeler bunlar... usa da bu pandemineyi atlattığın da, mutlu günler de buluşursun inşallah. asal olan yaşam standartlarını bifiil yaşayarak sorgulama değil mi. ilavetten de dil öğrenmek:))
  sevinç ve huzur dolu günlerin olsun.:)
  nd

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)