İlk ve Son Durak

00:39:00 Merve Sevim 4 Yorum


ben korku filmi insanı değilimdir yahu , bu güne kadar da izlemedim desem yalan sayılmaz.. Ama Serjionun ısrarlarına dayanamayaraktan e gidelim bari dedik..


Smurf izlemek istiyorduk aslında ama çoktan gelmişte vizyondan kalkmış bile Şirinler :) yetişemedik.. Neyse 8 dolara biletlerimizi aldık, 3D gözlüklerimizle beraber ,koskoca salonda toplam 5 kişi korku filmi izlemeye geçtik :) 


Başta her şey iyiydi de hiç beklemediğim bir anda kazığa çakılan kızın kanları üzerime sıçrayıncaaa kendimden şöölee bir geçtim :) bir de 3D olunca korku filmini izlemiyo yaşıyorsunuz yahu.. 

 
Neyseki kazasız belasız filmdeki herkes öldü de ben de rahat bir nefes aldım :) 

4 yorum:

 1. Mrb. 3D gözlükleriyle izlenince filim insan kendini filmn içinde bulabliyorsa korkuç bişey. şiddet içerikli konular insanı darp eder. Anlatılarından ürktüm! desem yalan olmaz.:)

  YanıtlaSil
 2. böyle zamanın bol olduğu nerde harcasak diye düşündüğümüz zamanlarda ruhlarla oynama gibisinden bir isme sahip film vardı. arkadaşlarla beraber ona gidelim dedik. üniversite gençliği işte karılı kızlı ortam kopmakta istemiyorum ama korku filmlerinide sinemada izlemeyi hiç sevmiyorum çünkü başıma gelecekleri biliyordum.
  bir sahnesi vardı cin bizim elemanı kovalıyor elemanda tabanı yanık it gibi kaçıyordu. cin kovalıyor sende koşarak kaçıyorsun varmı böyle bir olay anasını satayım, neyse. işte eleman bu sporcuların soyunma odasına geldi herkesin kendine ait dolabı var o dolaplardan birinin içine girdi. şu kapağın üst tarafında havalandırma deliği olan modellerden. o delikten ortamı kesiyor bizim eleman cin acaba ne bok yedi hala benimi arıyor tribinde. şimdi korku filmi klasiği olduğu için cin aniden o delikten bakıcak ve bunlar göz göze gelicekler ve bizim eleman korkudan altına sıçarken çığıracak. bu şekilde bir olay gelişeceğini çok iyi bildiğim halde o kırmızı gözle karşı karşıya gelince elemanla beraber bende olduğum yerden sıçradım ve sinemade koltuğun tepesine oturdum.

  YanıtlaSil
 3. =) bilmiyorum kalabalıkmıydı sinema ama ben olsam utancımdan koltuğun tepesinden iner usulca dışarı çıkardım . ben bu filmde korktukça yan koltukta oturan kuzenimin kollarını okşadım, sen var ya sen manasında ;)

  YanıtlaSil
 4. sinema kalabalıktı ama tırsmanın utanılacak bir tarafı olduğunu düşünmediğim için çıkmadım :)

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)