iyi bayramlar

19:56:00 Merve Sevim 3 Yorum

Facebook da olmasa bayram geldiğini anlayamayacaz yahu =) saat 00:00 itibari ile sanal alemde hareketlilik de artmaya başladı, bayram namazı kılınmadan atılmayan bayram tebrik mesajları teknolojinin bize verdiği yetkiyle tüm duvarlarda paylaşılmaya başlandı.. ee haliyle biz de birazcık da olsa bayram havasına girdik, ta ki sabah olup işe gidene kadar.. bugün bizim bayramımız, çalışmamamız lazım, bir ay oruç tuttuk şimdi bunu kutlamamız lazım Betsy diyemedik haliyle =) bugünün bizim için önemini anlattık kırık ingilizcemizle ama onun en sevindiği şey artık her an yemek yiyebilecek olmamız oldu =)  neyse ki melek gibi birisi, bir ay boyunca aç olduğumuzu biliyordu ve her gün kezlerce yanımıza gelip "iyi misiniz :( nasılsınız, acıktınız mı ?" diye sorarak bizi mutlu etti açıkçası..
Her bayram tekrarladığımız gibi annemizi babamızı öpüp bayramlaşamadık ama Serjioyla işe gitmeden sarılıp öpüştük =)bayram harçlığımız da odalardan bulduğumuz bahşişler oldu.. Sevdiklerinizin yanınızda iseniz asıl bayram size güzel, yok siz de bizim gibi ayrı iseniz umarım bu son ayrı kalışınız olur :) 
Güzel bir bayram geçirmeniz dileğimle..

3 yorum:

 1. aslında deseydin anlarlardı biliyor musun? bizden çok daha anlayışlılar ;)

  iyi bayramlar küçük hanım ;)

  YanıtlaSil
 2. evet kesinlikle cok daha anlayislilar ;) bayramin son gunu icin izin aldik zaten :) sana da iyi bayramlar ' seyhan ablacim :)

  YanıtlaSil
 3. mutlu günler "uşağım ne kaldı da şunun şuracığın da 18 gün caaz senu karşılamağa gelceuz"
  huzurlu mutlu günler./nd

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)