çin restoranında öglen yemegi

03:22:00 Merve Sevim 3 Yorum

geç tanıştık ama çabuk kaynaştık :) vietnamlı kızlarla bir iki haftada kardeş gibi oluverdik.. bizimle beraber jameikalı kızların bazıları da işten ayrılıyor, doğal olarak yeni çalışanlara ihtiyaç vardı, mr. walker biraz erken olsa da 2 hafta önce işe aldı onları.. şunu söyleyebilirim ki jameikalı kızlardan çok daha hızlı ilerledi arkadaşlığımız, daha ikinci günden evlerine çağırdılar, gittik bize yemekler yaptılar.. onların işe geldiği günler daha fazla ingilizce konuşur olduk.. keşke en başından beri bizimle beraber çalışsalardı, hem bu kadar sıkılmazdık, hem de daha güzel bir ingilizceyle geri dönerdik.. bugün de hep beraber çin restoranına gittik, açık büfe var dediler istediğimiz kadar yiyebiliriz.. açıkçası çin restoranı diyince  insan aç kalacağını düşünmüyor değil :) ama umduğumdan da çok doydum, tabiki Türk mutfağının yanından bile geçemez yemekleri ancak hiç de fena sayılmayacak yemekleri de vardı.. belki 2 haftadır tanışıyoruz kızlarla ama onları da çoook özleyeceğiz :) we miss you lovely girls ...


3 yorum:

 1. çektiklerinde yenmeyecek şeylere benzemiyor aslında. ama temiz mi..
  :)

  YanıtlaSil
 2. temizlik konusunda sunu soyleyeblirim burada gordugum en temiz mekandi :) yapildiklari yeri gormesem de burda fazla incelersen ac kalabilecegimizi de ogrendik ablacim :)

  YanıtlaSil
 3. tüm menülerin "ye beni" dediği görsellği var bi o'kdarda hijyenik olduğu sanısı.
  afiyet olsun:)
  5 günü kalmış sevdiklerine kavuşmana, dolu dizgin anılarla döneceğini umuyor dha şimdiden "hoş geldin merve" diyesim geliyor:)
  nd

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)