49. caddeden central parka

22:28:00 Merve Sevim 2 Yorum

toplam 3 gece kalabildik new yorkta, otelimizin yeri çok güzeldi, 49. caddede time square 5 dk, central park 15  dk uzağımızdaydı.. yürüyerek gezdik her yeri.. bu resimleri de otelden central parka giderken çektim.. yolda bir büfenin önündeki gazetelerden tanıdık Türkçe bir gazete de hemen gözümüze çarptı , Hürriyet gördük hem de Türkçeydi, bizden birşeyler görmek çok güzeldi..o gün bi de Alman günü varmış, central park yakınındaki caddede gösteri ve yürüyüş yaparlarken seyrettik onları biraz.. central park çok çok büyük bir arazi, tabi ki hepsini gezme imkanımız olamadı ama çok güzel bi parktı hakkını yemeyelim.. havuzları, yolları , manzarası harikaydı..


2 yorum:

  1. Günaydın.merve
    görsellerin harika, bi okadar da! alman gününden aldığın karelerle daha da güzelleşip önem arz ediyor. Alman kültürü ile iç içe yaşadığım için duygulansamda Türklüğümü hiç bir zaman unutamam.
    paylaşım ve görsellerin için tşk.ler:)

    YanıtlaSil
  2. beğenmene sevindim, keşke Alman günü yerine bir Türk günüyle karşılaşsaydık da Ne mutlu Türküm diyene ! diye bağırsaydık new york sokaklarında :)

    YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)