Anadolu Kartalları

19:48:00 Merve Sevim 0 Yorum

Çok güzel bir zamanda vizyona girdi film.. Bitip tükenmeyen terör saldırılarının devam ettiği bu dönemde, vatan, bayrak,birlik beraberlik duygularının alevlenmesinde bi parça etkisi olacağını düşünüyorum..
Film hakkında da biraz yorum yapmak istiyorum..ikinci yarısı birincisine göre daha keyifli izlettirdi kendini..hem düğüm noktalarının çözülmeye başlaması hem de bu yarıda filmde kullanılan müziklerin etkileyiciliği daha bi keyifle seyrettirdi kendini sanki..
Uçakların görkemli uçuşlarına, hava manzaralarına bayıldım..Gökyüzünü yeryüzüne bağlayan, kopup,dağılmasını engelleyen aşk bağının kuvvetliliğini öğrenmiş oldum..ne olursak olalım eğer bizi gönülden yer yüzüne bağlayan, hayatı anlamlı kılan aile olmadıktan sonra insanın bir hiç olabileceğini hatırladım..
gelelim oyunculara :) Özge Özpirinçci seni tebrik ediyorum.. hangi filmde oynarsan oyna kendini izlettiriyorsun, samimisin, oynamıyorsun yaşıyorsun rolünü..ve kız olduğum halde güzelliğine hayranım, işinin hakkını o kadar iyi veriyorsun ki.. Çağatay Ulusoy ben ferihanın emiri olarak tanıyorum onu..çok şaşırttı beni, ferihadaki oyunculuğu çok basit,görüntü var ses yok gibi geliyordu bana, bu filmde de dışardan bakınca fiziki olarak rolüne çok yakıştığını düşünmüştüm ama rolünü bu kadar güzel oynayacağını düşünmemiştim..o da rolünün hakkını verenlerden oldu bence..Hande Subaşı :S ya keşke başkası olaydı başrolün Çağatayın sevgilisi.. ben ikinizi hiç yakıştıramadım, başka dizilerde izlemiştim beğeniyordum ama bu filmde o sevgili rolünde senin yerine başkası olmalıydı kesinlikle..son olarak Engin Altan :) izlerken vay be dedirttiren başka gerçek oyuncu.. beyefendi kişilik..sert yüzbaşı rolü sana çok yakışmış, üniforma başka yakışmış...
filmin hakedeceği başarıya kısa zamanda ulaşacağına da gönülden inanıyorum.. bu vatanın evladı olduğum için tekrar Allah'a şükrediyorum..

0 yorum:

sizi sevi_yorum :)