Büyüksün Acunn Baba :)

23:30:00 Merve Sevim 8 Yorum


Son yılların en mübarek insanı hiç kuşkusuz ki Acun Ilıcalı diye düşünüyorum.
Show Tv yi ele geçirdikten sonra elini attığı bütün yabancı formattaki yarışmalarla,
Türk halkının kurtarıcısı oldu adeta..
izleyenlerin değil tabi, yarışmacılarının ve ailelerinin kurtarıcısı oldu..
Halkın içinden birisi olarak konu hakkında yorum yapmak istedim..
ülkemizde işsizlik almış başını yürürken, çoğumuz kıtkanaat geçinirken, nasıl daha fazla kazanırım diye düşünürken ekranlardaki yarışmalarda insanların bir anda nasıl köşeyi döndüklerini görüyoruz..
bir anda demek doğru değil tabi, ortada bi yetenek, kendi çapında uğraş,emek var tabi buna lafımız yok..
söylemek istediğim Türkiye'de yarışmalar sayesinde para kazanmak daha kolay sanki..bu olayı kolay hale getiren, insanların ayaklarına kadar getiren isim de Acun mutlaka..
doğru formatlar seçiyor, Türk halkını iyi tanıyor ve hangi yarışmanın patlayacağını izleneceğini iyi biliyor..
haftanın hemen hemen 7 günü onun programlarını izliyoruz, tamam bazen gına geliyor her akşam acunn her akşam acunn izlenir mi yarebbm diyoruz ama çoğu insanın ekmek kapısını araladı acun bence..
bakın mesela bir kaç örnek..
Merve Oflaz, önce var mısın,yok musun? yarışmasından 81 tl, Survivor birinciliği ile 500 bin ve sonrasında oynadığı molped reklamı ile 300 bin tl kazandı .. genç yaşta bu servet herkese nasip olmaz doğrusu.
Sefa Doğanay var hemşerim,Trabzonlu kendisini çok seviyorum, çok samimi ve yetenekli bir arkadaş..onun da şansı bir anda parlayanlardan. Yetenek sizsiniz birinciliği ile 250 bin tl kazandı ve sonrasında çocuklar duymasında oynamaya başladı..
bu iki isim sadece en ön planda olanlar.. Acun hem set arkasındaki çalışanlarına, hem yarışmacılarına etrafındaki herkese ekmek kapısı oldu resmen..inşallah diğer yapımcılardan da böyle atılımlar olur da insanlara faydalı işler yaparlar..iş yok, işsizlik çok diye yakınıp durmazlar da gençlerimize çalışabilecekleri iş sahaları açarlar..potansiyelin alası var biz de ama imkanlar kısıtlı ne yazıkki :S

8 yorum:

 1. Bu sizin yorumunuz merve hanım ama geçen gün izlediniz mi bilmiyorum. Beşiktaş forması giyen bir yarışmacının üstünde ki reklamı kapatabilir ama TÜRK BAYRAĞINI kapatmakta ne demek .

  YanıtlaSil
 2. Bu sizin yorumunuz merve hanım ama geçen gün izlediniz mi bilmiyorum. Beşiktaş forması giyen bir yarışmacının üstünde ki reklamı kapatabilir ama TÜRK BAYRAĞINI kapatmakta ne demek .

  YanıtlaSil
 3. Bu sizin yorumunuz merve hanım ama geçen gün izlediniz mi bilmiyorum. Beşiktaş forması giyen bir yarışmacının üstünde ki reklamı kapatabilir ama TÜRK BAYRAĞINI kapatmakta ne demek . Birde bunu yorumlarmısınız ?

  YanıtlaSil
 4. ben bu yazıyı 1 yıl önce yazmışım Yalçın kardeş :)
  senin dediğin olay daha dünkü olay, ayıp etmiş illa bir gün bir yerde çıkar bunun hesabı merak etme..

  YanıtlaSil
 5. çok özür dilerim merve hanım :( tarihe bakmamıştım mobilden yazmıştım :) bide sinirli bi günden sonra yazmıştım yorumu özür dilerim...

  YanıtlaSil
 6. :) önemli değil, güzel bi yorumla telafisini yapabilirsin ..

  YanıtlaSil
 7. güzel bi yorum derken anlamadım ? :)

  YanıtlaSil
 8. acun gördüğüm en iyi televizyoncu şuan.çok kaliteli işlere imza atıyor.Bu kadar başarılı olması bence çok normal.
  araba oyunları

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)