Geri döndüm

23:43:00 Merve Sevim 0 Yorum

merhaba dünya ya da Muhittin'in dediği gibi ne yaptın müdür :)
bir süredir yurt dışındaydım, soğuklar bastırınca şöyle uçağa atlayıp güneylere sıcaklara kaçayım demiştim de...
şaka be şaka ne güneyi ne sıcağı her öğrencinin senede bir kaç kez yaşadığı özel günlerdeydik malum final haftaları yani ;)
final haftalarını üç bölüme ayırıyorum ben.. 
kısaca F.Ö(finalden önce), F.H(final haftası),F.S(finalden sonra)
Final öncesinde ne mi oluyo...
önce sınav kritiği yapıyorum :) ilk hafta hangi sınavlar varmış, hımm iyi bütün zor sınavlar ilk hafta yani bunları atlatırsak rahatız, en zoru php ona bir iki gün önceden çalışmaya başlamak gerek diğerlerine akşamdan bir iki saat baksam yeter! final haftası evden de çıkamayacağım önce alışverişe çıkıp dolabı doldurayım..çikolata, cips, pisküüt abur cubur zihin açar :) henüz çalışmaya oturamadım, zaten bilim adamları da söylüyor herşey o masanın başına oturana kadar, oturunca tamam çalışmaya başlarsın zaten.. ama ayağım gitmiyor ne masaya ne kitaba..neyseki bunları düşüne düşüne final öncesi bitiyo ve..
final haftası geliyo, iti an çomağı hazırla varya hani aynen o hızda geliyor hem de.. neyseki final öncesi çok iyi bir plan yapmıştım ona uyarak devam ediyorum, php ye ağırlık ver diğerlerine göz gezdir yeter..birdir ikidir üçtür günler su gibi geçiyor ve şükür bitiyor sınavlar..geliyor final sonrası :S
acaba geçtim mi, erken bilet alsam mı, ya büte kalırsam, puf eve gitmek istiyorum falan filan işte.. şuanda tam da bu zaman diliminde yaşıyorum işte..birer ikişer açıklanmaya başladı sınavlar çok şükür bu dönemim beni çok mutlu etti, başarılarımın devamını bekliyorum ama bir de php açıklansa !
final sonrası farkedilen bir diğer konu da 15 gündür girip çıktığın evin, mutfağın, gardolabın hali :) neyse beklerken sıkılmayacağım anlaşılan bir sürü iş beni bekliyor, kendimi formatlanmış gibi hissediyorum sınavlar bittiğinde bu duyguyu çok seviyorum, bir de evime güzel bi format atarsam o da beni sevecek sanırım..herkeslere iyi tatiller diliyorum, aile yanları da formatlar için en doğru zamanlardır unutmayın :) kullanın onları şey yani zamanı iyi kullanın :)

0 yorum:

sizi sevi_yorum :)