Trabzon yolcusu kalmasın..

16:41:00 Merve Sevim 2 Yorum


maçka yollari taşli geliyor kalem kaşlı, ahey ahey aheyyy..
bi karadenizliye de yakışan bi giriş oldu bu be , ahey kısmı hariç tabiki :) ahh ahh ne bitmez çilesi vardır bu öğrencilerin kardeşim.. ömrümüzü yedi bu sınavlar ömrümüzü..
evet bu bir tatil postudur, daha doğrusu tüm derslerini vermiş , üstünden büyük bir yük kalkmış bir gencin yani benim tatil öncesi son postumdur..
sonunda Php açıklandı, büte kalmadan geçmişim dün gece sevinçten uyuyamadım, erkenden evime gidesim vardı çünkü..bir ay tatil yapıcam, ohh bu kış gününde iyi oldu bu yatış işi..
valizimi toplamaya başladım ama bir haftadır durmadan alışveriş yaptığım için 6 çift ayakkabıyı nasıl nereye sığdıracağım bilmiyorum :( yanlış anlaşılmasın çoğu hediyedir ve büyük indirimlerden alınmıştır..haberi olmayanlara duyduk duymadık demeyin İstanbul İndirim zamanı başlamıştır diye haykırmak istiyorum.. acaip uygunlukta kaliteli ciciler, pabuçlar alabilirsiniz..
gel gelelim uçak bileti fiyatlarına.. anlamadım arkadaş herkes mi php den geçmeyi bekliyormuş böyle :) bu ne kalabalık, bu ne pahalılık..neyseki annematik kartımla 150 Tl ye sadece gidiş biletimi alabildim..dönmeye bilet parası bulurum inş,  zira ikinci dönem tam 10 dersim var , çalışmaya erken başlamak gerek..
herkeslere iyi sömestr tatilleri diliyorum, bol kavuşmalı, ayrılmalı bir aydan çıkıp aşk dolu, sevgi dolu bir de doğum günü dolu şubat ayında aklımı İstanbulda bırakarak gidiyorum orası da ayrı sümüklü bi durum tabi hadi Allaha emanet olun..

2 yorum:

  1. baktın mutlu olacaksın o zaman mutlu olacağını yapmalısın iyi yolculuklar..

    YanıtlaSil
  2. sağol sevgili mesut :) sana da iyi tatiller

    YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)