i miss you my home

12:48:00 Merve Sevim 8 Yorum


ilerde sahibi olacağım evim,  sana sesleniyorum..
seni şimdiden hayal etmeye başladım ve
 bir odanda bu resme benzer,
 kahvemi yudumlayacağım, dinleneceğim, keyif yapacağım bir köşen olacak.
burada çocukların sınav kağıtlarını okurken,
bir yandan da haftasonu nereye gezmeye gitsem diye plan yapacağım :)
evet hiç acımayacağım hepsini yapacağım, bu sınav haftalarının acısı fena çıkaracağım ..

8 yorum:

 1. Mervcim, harika foto,, rengi insanın içini açıyor, bir sandalye daha olsada aynisinden:/ şu öğrencilerin sınav kağıtlarını birlikte dikte edip incelesek diye düşünsem ayıp olmaz mı? ha yanlış anlama ben mustakbel enişte için konuşuyorum hi hihhii,, nasıl espri ama !?!?!

  YanıtlaSil
 2. :) güzel espri alkışlıyorum seni Nida, evet haklısın yanlız olmaz bir sandalye daha eklemek gerek kahve sohbetsiz içilmez dimi..

  YanıtlaSil
 3. Kahve yalnız vede sohbetsiz içilmez elbette, ama o Türk kahvensinin damak tadını tutturacak marifetli hanımellere ihtiyacımız olduğunu unutmayalım:) ben çok şahit oldum. "cezvemi elime aldığımda üstüme kahve yapanı tanımam" diyenleri,, valla köpüklü yapmayı dahi beceremiyorlar, neymiş efenim kahve kesilmiş-miş:P

  YanıtlaSil
 4. sınav kağıtları mı? ayy sevilesi öğretmen ya :):)

  YanıtlaSil
 5. öğrenciler benim öğrencim olmak için dua edecekler sen ne diyorsun yaaa :))

  YanıtlaSil
 6. Bayıldım fotoğraftaki renk uyumlarına.

  YanıtlaSil
 7. yine ben Merve...:)senin bu hissettiklerini ben de 14, 15 sene önce hissetmiştim ve o günler geçmez gibi geliyordu. Şimdi ise hiç yaşamamışım gibi...Sanki yıllar önce izlediğim bir film gibi. Şimdiki halimi sorarsan öğrencilerin sınav kağıtlerını okuyamıyorum ama evde bol bol (benim çocukların) ödevlerini kontrol ediyorum...:)Senelerin beraberinde neler getireceğini hayal bile edemiyor bazen insan. Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler demekten başka çaremiz yok sanıyorum. Sevgiler...

  YanıtlaSil
 8. aa sen de öğretmensin :) sizin filmler biraz ileri sarılmış hallerini yaşıyor tabi, az kaldı benim de o günlerim yakındır :)

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)