Ve kadın ölür, cehenneme gider..

15:57:00 Merve Sevim 5 Yorum*Ve kadın ölür, cehenneme gider..
Şeytan kadını görüne ayağa kalkar, önü ilikler, Hoşgeldin Üstad der..
Kim söylemiş bilinmez ancak, yüzyıllardır kadınlarla uğraşıldığı, her türlü kötülüğün işin içinde kadın varsa kadına yüklendiği, insanoğlunun cehennemden kovulmasının sebebinden tutun daha bir çok fenalığın kadına yüklendiği bir gerçek..
Yok efendim kadın şeytanın boynuzundan yaratılmış, kadınlar melektir ancak şeytanın da bir melek olduğunu unutmamamız lazımmış..
Tamam diyelim haklısınız, bu kadar kötülüğü ancak kadın düşünür (düşünür derken kadın zekasının keskinliğinin erkeği korkuttuğunu kastediyorum), bunca senedir savaşlar oluyor, insanlar katlediliyor, petrol için, para için millet su gibi kan akıtıyor, hangisinin devlet başkanı kadın, hangisinin komutanı bilmem nesi kadın!
Dünyada kan akıtmaktan, insanları para için kesip biçmekten daha büyük günah söyleyebilir misiniz ? yok.. eee o zaman erkek egemen bir dünya olarak kadını bu kadar kötü göstermek ayıp değil mi..
Neredeyse hiç aksamıyor, her gün tv'de , gazetede bir kadın kocası tarafından bıçaklanıyor, dövülüyor, çocuklarının önünde şiddet görüyor, tecavüze uğruyor bizim devletimizde bunca eziyete 3 aylık ceza verip göz boyuyor! güya demokratik bi ülkede yaşıyoruz, güya herkes eşit, güya kadın hakları var güya...
sözüm o ki biz kadınlar eğer şeytan olsaydık emin olun erkeklerin elinde bu kadar ezilmezdik, şeytan aklımızla sizi perişan ederdik, ama malesef değiliz !


5 yorum:

 1. Keşke olsak, bu kadar haksızlık karşısında melek olmak bizi bir yere götürmüyor çünkü.

  Aynı zaman da acımasız da olmayı isterdim.

  YanıtlaSil
 2. Her kadının kuçağında bir şeytan vardır.Bunu şeytanın kendisi söylüyor.Bir kadına baktığımızda güzel görünmesini sağlar bize.

  YanıtlaSil
 3. bi tek erkeklere görünüyo heralde bu, konuşabildiğine göre ;)

  YanıtlaSil
 4. yüzyıllardır zekanın kaldıramadıgı her şey şeytana yüklenmiştir. kadın da bunlardan biri. insanlar anlayamadıkları şeyi reddederler. bkz zamanında bütün teknolojik ürünler şeytan işi diye reddedilmedi mi? peki kadını tam anlamıyla kim anlayabildi_ hangi erkegin kafası yetebildi buna? işte hepsi bu yüzden. inan olsun ki bu yüzden :)

  YanıtlaSil
 5. vay , çok güzel açıklamışsın Kızılgın, başka bişi söylemeye gerek yok yani..

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)