1 Kadın 1 Erkek

19:15:00 Merve Sevim 7 Yorum


dijitürkün bir eksiklik olduğuna beni inandıran bir diziydi zamanında..
mecburen internetten videolarını izleyip katıla katıla güldüğüm, yeri geldi mi oha yok artık dediğim, alışılmışın dışında, amerikan dizileri gibi tadı damağında süresiyle , bize bizi anlatan bir kadın bir erkeğin komedi tufanı kısaca..
evli olmadıklarını sonradan öğrendim, aynı evde yaşıyorlar ya hani evlidirler diye düşünüyordum başka türlüsü aklıma gelmemişti doğrusu :)
şimdi starda yayınlanıyor ama yayın saati yine geç, malum çocukların izlememesi gereken çok sahnesi oluyor.Stara geçtikten sonra rtükten uyarı alıp evlenmek zorunda kaldılar bi de :) en çok buna gülmüştüm.Sanırım yerel televizyon kanalına geçmeleri esprilerinin, cinsellik içeren sahnelerinin biraz eksilmesine sebep olmuş.Ama hala o ince esprileriyle kırıp geçirmeyi başarıyorlar.
Demet Evgar'la Emre Karayel'i Beyaz Show'da konukken izlemiştim bir ara..Beyaz ikisine de gerçek hayatta böyle biriyle evlenmek istermiydiniz diye sormuştu. Emre evet demişti :) Zeynep gibi birisiyle evlenmek isterdim. Demet ise hayır istemezdim demişti :) 
Hala filmden haberdar olmayanlar var biliyorum, bir kerecik de olsa izleyip ne kadar doğal hallerimizi , samimiyetle anlattıklarını görmelerini istiyorum.. Eminim hangi çift izlerse izlesin aynı sen, hıh bu huyu da aynı sen diye birbirlerini kızdıracaktır.Aslında bir bakıma çok güzel bir şey yapıyorlar, her ilişkide yaşanan o kadar aptalca olaylar, tripler, kavgalar oluyor ki kendimize uzaktan bakma fırsatı veriyorlar bize..iki oyuncu da çok güzel iş çıkarıyorlar, inşallah daha uzuun seneler ekranlarda kalırlar da bizler de seve seve izleriz..

7 yorum:

 1. Bu yaz bütün bölümleri tekrar izlemiştim cok severim <3

  bu arada süper birçekiliş yapıyorum hala katılmadın mı yoksa :)

  hepsisatista.blogspot.com

  YanıtlaSil
 2. bayılıyorum bu diziye yaaa. çok komikler hakkaten de aynı sen dediğimiz çok anlar oluyor.

  YanıtlaSil
 3. evet evlenmediler tatlım :) evlilik hazırlıkları yapıyorlar ama bu fotoğrafı nette görünce dayanamadım ekledim.

  YanıtlaSil
 4. Eşimle bayıla bayıla izlediğimiz dizi :)
  Gerçekten süresiyle tadı damağımızda kalan bir yayın. Hatta bazen internetten eski bölümlerini bile izliyoruz :)
  Hiç bitmesin :)
  Bu arada bloguma yaptığınız ziyaret için teşekkür ederim, sayenizde bu güzel blog ve sahibesiyle tanışmış oldum :)
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
 5. hoşgeldin didemcim :) teşekkür ederim senin blogun da çok güzeldi, dün dolaşırken denk geldim.

  YanıtlaSil
 6. dizi çok güzel sizde çok iyi yorumlamışsın benimde diziye karşı hislerim aynı şekilde özellikle zeynebin kıskançlıklarına bayılıyorum zeynep hep ozanı kıskansın bizlerde gülelim :)

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)