Iron Man 3

17:18:00 Merve Sevim 4 Yorum


1 ve 2 sini izlemediğimi belirterek yorumuma başlayım..Çünkü filmi çok beğenerek, gülerek, heyecanlanarak izledim.. Başrol Robert Downey'e tekrar hayran oldum , kendisini çok beğeniyorum :) Iron Man müptelası olmadığım için bana yeterli geldi film..

Sonra netten yorumları okuyunca aslında beklentiyi karşılamadığını öğrendim :)
Herkes fragmanın cezbediciliğinden  sonra filmin pek de iyi olmadığını yazmış.. Benim ne güzel esprilerle dolu dediğim sahneler filmin yorumcuları tarafından hiç ciddiyet yoktu, fazla abartmışlar diye yorumlanmış.. Mandarin gibi bir teröristin at kuyruklu, vasıfsız , geri zekalı birisi çıkması herkesi hayal kırıklığına uğratmış.. Bir kaç dakika önce bütün yayınları durdurup, Amerikan başkanı dahil herkesi tehdit eden, korkusuz adam bir kaç dakika sonra salak bir kukla taklidi yapıyordu.. orasını ben de beğenmedim..

1 ve 2 sinide en kısa sürede izleyip yorum yapanların neden bu kadar isyan ettiklerini anlamaya çalışacağım :) Hepinize keyifli pazarlar dilerim efendim.. iyi seyirler..


4 yorum:

 1. Ben de 1 ve 2 yi izlemedim ama bunu izleyeceğim. İyi bari demek ki ben de beğenirim. Beklentim çok yükzek değil zaten. Bol Robert Downey JR. lı sahneler olsun yeter.
  Biraz çok severim de kendisini :)

  YanıtlaSil
 2. Ben de çok çok beğeniyorum kendisini :)
  bu filmde ayrı bir karizmaydı kendisi mutlaka git :)

  YanıtlaSil
 3. Iron Man serisini çok severek takip ediyorum, üçüncü filme henüz gidemedik. Ukala bakışlarıyla gerçekten çok karizmatik bir aktör. Bloğun çok güzel, Cafe Nohutun bloğuna bıraktığın yorumdan tıklayıp geldim ve çok beğendim. Görüşmek üzere...

  YanıtlaSil
 4. güzel yorumun için teşekkür ederim Sinem :) en sevdiğim bloglardan biri Cafe Nohut.. yine gel :)

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)