İstanbul'dan haberler :)

16:17:00 Merve Sevim 7 Yorum

İnternet bulduğum anda bloga yazmak istiyorum hemen. Bursa'dan İstanbul'a geçtim uçağım burdan kalkacak çünkü. Öğrenciyken kaldığım evde kalıyorum bir iki gün. Bilmeyenler için tekrar hatırlatayım üniversite hayatım boyunca bir akrabamızın evinde kalmıştım. Evde düzenli kalan sadece bendim gelen giden akrabalarımız olurdu sık sık. En son bütün valizlerimi toplayıp apar topar gitmiştim burdan Ramazan gelmeden. Tekrar gelmek ne zaman kısmet olur diyordum hep oldu bile :)) Özlemişim çokça hem sakinliği hem özgürlüğü hem yanlızlığı. İstanbul ilginç bir şehir , hem kızıyorsunuz hem seviyorsunuz. İki şehir arasında bu kadar kalacağımı tahmin etmezdim. Trabzon'u da seviyorum orası benim evim yerim yurdum.. Ailem sevdiklerim orda en başta ama İstanbulda da sevdiklerim var artık hem de gelecek planı kurduğum önemli bir sevdiğim var :) oraya gitsem bu tarafı özlüyorum buraya gelsem ailemi özlüyorum. Ama önümdeki 1 yılın planını çizdim bile. Trabzon'da KPSS kursuna yazıldım biliyorsunuz işe de gidiyorum. Bu bir yıl hem iş hem kurs yoğun bir tempoda geçeceğe benziyor. Öğretmenlik hayalimin peşini öyle çabuk bırakamam çocukluk hayalimdi öğretmen olmak. Çok para değil istediğim sevdiğim mutlu olacağım işi yapmak istiyorum. Allah herkesin kalbine göre versin çok dua ediyorum bu şekilde. Sizler de dualarınızı eksik etmeyi dostlar. :)) öpüyorum hepinizi.

7 yorum:

 1. Hayalini çok iyi anlayan ve gerçekleştiren biri olarak ,yolun açıl olsun diyorum...Bu arada yolculuğun da keyifli geçsin !

  YanıtlaSil
 2. Çok teşekkür ederim Petek :) hayal kurmak ne kadar güzelse o hayale kavuşmak da o kadar güzel olmalı.

  YanıtlaSil
 3. meslektaşın olarak dualarımla seninle..

  YanıtlaSil
 4. Sen ne istediğini biliyorsun, hiç bir zaman umutsuzluğa teslim olma ve hep iste :)
  Allah kalbinden, gönlünden ne geçiyorsa onu versin sana :)
  Sevgiyle kal Merve'cim..
  Gülmeyi de unutmayalım :)

  YanıtlaSil
 5. Buket eksik olma canım teşekkür ediyorum çokça :)

  Dondurma delisi desteğin için çok teşekkürler :) biraz hırs lazım bana ara sıra yine yaz böyle :)) öpüyorum çok gülerek hem de :)

  YanıtlaSil
 6. İNSAN HAYALLERİ İLE YAŞAR NE KADAR HAYAT SENİ TÖKEZLETSEDE İNATLA ŞAVAŞMALISIN...

  YanıtlaSil
 7. Hamza, öyle yapmaya çalışıyorum :) teşekkür ederim.

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)