dont worry..

11:28:00 Merve Sevim 4 Yorum


sevgili günlük bana kalbin kadar beyaz bu güzel sayfayı ayırdın ya ben de şimdi onu doldurayım dedim..
ESC ailesi olarak 3. mağazamızı açtık geçen gün.. Trabzon valimiz başta olmak üzere önemli protokoller de oradaydı.. Kahraman Maraş caddesinden geçerken sağa sola bakın görürsünüz mutlaka.. açılışla birlikte yoğun çalışmaya da başladık, bu pazarı çalışarak geçirdim mesela.. bu pazar üniversiteden sınıf arkadaşım Esra evlendi.. Esra benim üniversitede ilk tanıştığım kişiydi ve arkadaşlığımız görüp görebileceği herşeyi gördü :) ama sağolsun her başım sıkıştığında yanımda oldu, arada kırgınlıklarımız olsa da aileden biri gibi artık.. üniversiteden trabzonda evime gelen , misafirim olan tek kişi aynı zamanda.. düğününde yanında olmak çok isterdim , sadece onun değil sevdiğim herkesin en mutlu gününde yanında olmak isterim.. düğünlerde çok duygusal oluyorum ^^ Allahım çok çok mutlu etsin onu da yeni yuva kuran herkesleri de..
Trabzonda ağır tempoda çalışırken aklım hep istanbulda.. diğer sınıf arkadaşım Aida bir iki dersi kaldığı için mezun olamadı ve bizim bu sene için çok farklı planlarımız vardı onunla.. ev tutacaktık güya ben dersaneye gidecektim istanbulda o da derslerini verecekti felan.. ama annemden istanbula vize alamadım o yüzden burda iş buldum felan.. konuşuyoruz şimdi onunla yanlız kaldı oralarda diye içim eziliyo.. herşey planladığımız gibi gitmiyor malesef.. 
okuldayken sadece vize final haftalarında sıkıntı çekerdik ve biterdi.. şimdi sıkıntı stres genele yayılmış durumda.. hayata nerden tutunayım, ne iş yapayım , nerde yaşayım derken bin parça oluyor beynimiz.. bunu yaşayan tek mezun ben değilim dimi ?

4 yorum:

 1. Yeni mağazanız da arkadaşınızın düğünü de hayırlı olsun :) Benim de düğünüme en yakın arkadaşlarım gelememişti hem şehir dışı hem ulaşım sıkıntısı olduğundan. Çok can sıkıcı bir durum ne yazık ki...

  Ben mezun oldum sonra o kadar çok bölündüm parçalandım ki onu da yapayım bunu da yapayım, o olmazsa bu tutmazsa.. vs. Ama inanın Rabbim öyle kapılar açıyor ki geri dönüp baktığınızda yaşadığınız onca sıkıntıyı çektiğinize üzülüyorsunuz. Çektiğimiz yanımıza kalıyor yani :) Çok dert etmemek lazım diyeceğim ama mümkün de değil biliyorum :)

  Sevgiler

  YanıtlaSil
 2. Yenı ısın hayırlı olsun. Insan unıversıte yıllaırnda yasadıgı yerı zamanla memleketı bellıyor Ayrılmak zor gelır. Senınkı normal mezun psıkolojısı emrak etme. Senınde hayatın bır duzene akacak ve bıızm gıbı okul yılaırnı ozlıceksın. Aslında ne kadar zorlansak ve soylensek de unı yılları hayatın en guzel yılları oluyor kotu anılarımız olmus olsa bıle

  YanıtlaSil
 3. İnsan neler planlıyor hayat neler çıkarıyor karşısına gerçekten şöyle bir durup düşününce ben burada olmayı dilemişmiydim ki diye düşünmeden edemiyor... sonra? sonra hayırlısı... diyip geçiyorsun işte. hakikaten üzerinden zaman geçince anlıyorsun ki aslında doğrusu buymuş. senin için de hayırlısı bu demek ki, bazı şeyler için şartlar olgunlaşmamış olabilir.

  yeni yeriniz hayırlı olsun. bahsettiğin mağaza geçen gün akşam vakti babamın peşinde topuklularımla maraş caddesinde akrobatik hareketler yapa yapa koşarken gözüme takıldı sanki ;) iphone aksesuarları satıyor musunuz? eğer o mağaza O mağaza ise bir gün uğramak isterim ;)

  sevgiler :)

  YanıtlaSil
 4. Esra, teşekkür ederim canım :) insan düğün günü çevresinde sevdiği insanlar olsun istiyor.. bakalım benimkine gelebilecek mi tüm sevdiklerim :) teselli için ayrıca teşekkürler :)


  Yusuf ve Yunus'un Annesi, aynen dediğin gibi gerçekten :) istanbulu çok özlüyorum. iki şehir arasında kalıyor insan. biraz farklı bir hayatım olsaydı 2. üniversiteyi okurdum kesinlikle :)


  Noor, inanmıyorum hem Trabzonlusun hem de burda yaşıyorsun hem de blogun var :D ben daha önce nasıl farkedemedim senin blogunu acaba.. aynı şehirdeki bloggerlar buluşup duruyorlar Trabzonda bir iki kişi var diye dertleniyordum ben de.. çok sevindim.. bir gün mağazaya da beklerim.. ama cadde üzerinde ben çalışmıyorum galeria iş merkezindeyim ben unutma ;)

  YanıtlaSil

sizi sevi_yorum :)