Ana içeriğe atla

Ne oluyor bu takipçilere!Yaklaşık 875 takipçim vardı,
geçen aylarda bir tur azaldı 845 oldu,
bugün baktığımda ise 835 olmuş!
google eski hesapları siliyor diyorlar..
doğruluğu nedir tam olarak bilemiyorum ..
daha ne kadar azalacak acaba?
heni öyle deli gibi takipçi takipçi diye sabah akşam uğraşan biri değilim,
ama azalması da insanın moralini bozuyor yani :)
siz de durumlar nasıl?

Yorumlar

 1. Rutin google temizliği aktif olmayan profil bağlantıları kopmuş blogları temizliyorlar, bir nevi çöp blogları yok etme işlemi. :) En azından ben öyle biliyorum.

  YanıtlaSil
 2. Bugün bende de beş kişi silinmiş. Sanırım ilevsiz bloglar siliniyor olabilir. bence iyi de oluyor. Moralinizi bozmayın. Takipçi sayısı o kadar önemli değil, nasıl olsa iyi paylaşımlar yaptıkça ve optimizasyonu da iyi belirledikçe okunur halde olacağız. Yeter ki bir kişi bile olsa kafa gözü ve kalp gözüyle emek verdiğimiz paylaşımlarımıza değer verse bu bile yeter bize.

  YanıtlaSil
 3. Genel bir durum muhtemelen..
  Bende de var aynısı..

  YanıtlaSil
 4. Sen yazınca baktım bende de azalma olmuş. yıne bırseyler donuyor demek. Neyse onemlı olan aktıf takıpcıler, bız aktıf aktıf takıpleselım yeter ;)

  YanıtlaSil
 5. Evet benimde yine takipçilerim gitmiş. Bu blogspot iyice saçmaladı. :(

  YanıtlaSil
 6. Follower eklentisiyle ilgili teknik bir sorun varmış ve yakında güncellenecekmiş. Ben de az önce öğrendim.

  YanıtlaSil
 7. Ben de bu durumdan rahatsız olmaya başladım :))

  YanıtlaSil
 8. Aynen bu durumdan çok şikayetçiyim. 595 takipçiden 508e inmişti. Sabahta 505 olmuş. Çok sinir bozucu -_-

  YanıtlaSil
 9. Hay SAğolasın.
  ben de beni sevmiyorlar artık gidiyorlar dyordum.
  neyseki sevmediklerinden değilmiş :D

  YanıtlaSil
 10. Aynen bende de azalma olmuş :(

  YanıtlaSil
 11. evet siliniyor katılımcılar ama yukarıda diğer arkadaşlarda belirtmiş pasifler siliniyor galiba :)

  YanıtlaSil
 12. Vallahi ben 2014 ağustos ayından bu yana düzenli yazıyorum. Sadece 30 takipçim var görünüyor. Ama düzenli yorum yazan 7 yazı ile yedi takipçim var ve beşi zaten çok yakınım, kaldı geriye iki sadık takipçi....
  Ne diyeyim, Allah artırsın küçük hanım.....

  YanıtlaSil
 13. Önemseme arkadaşım sen bloğuna giriş sayısına bak o azlaırsa o zaman üzül:) benimde çok gitti 885ten yukarı çıkamadım bir türlü bir ara 910 oldum geri gittim:))

  YanıtlaSil
 14. izlemeden çıkanları tek tek bulup neden bloglarına giremiyorlar hastalarmı nettenmi sıkıldılar sormak istiyorum sırtıma bir çanta yollara düşeceğim:))

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Günah var mı karıncayı kırınca?

İstanbul'da güneşli bir günün sabahında Topkapı Sarayı'nın avlusunda bulunan Has Oda'nın kapısı açıldı. Uzun boylu genç bir adam arka bahçeye doğru ilerliyordu. Bu kişi, Avrupa'yı titreten, koca Akdeniz'i hâkimiyet altına alan Osmanlı Devleti'nin kudretli hükümdarı Kanunî Sultan Süleyman'dan başkası değildi.
Devlet işlerinden vakit buldukça soluklanmak için arka bahçeye çıkar, ağaçları, kuşları, denizi seyrederdi. O gün deniz, ağaçlar bir başka güzeldi, yalnız ağaçlardan birkaç tanesinin yapraklarının buruştuğunu fark etti. Hemen yanlarına yaklaştı ve eliyle tutup incelemeye başladı. Biraz sonra ağaçların neden buruştuklarını anlamıştı. Karıncalar sarmıştı o güzelim dallarını.
Aklına bir çözüm yolu geldi. Ağaçları ilaçlatacaktı. Böylece ağaçlar karıncalardan kurtulacak ve rahat bir nefes alacaklardı. Fakat birkaç dakika daha düşününce bu fikrin o kadar da iyi olmadığını anladı. Karıncalar da can taşıyordu, ağaçları ilaçlatırsa onlar ölebilirdi. İşin içind…

Aşka Yükseliş ve Seni İstiyorum

AŞKA YÜKSELİŞ 

Ben izlediğim filmin yorumunu hemen bloga ekleyemezsem bir daha kafamdakileri toparlayıp yazamıyorum buraya sevgili okuyucularım.. o yüzdendir ki bu iki filmi hemen sizlerle paylaşmak istedim.. birbirinin peşi sıra çekilmiş iki film bunlar.. ilkinden başlıyorum önce "Aşka Yükseliş" filminden yani.. ünlü Melisa P. filminin oyuncusu Maria Valverde ile yakışıklı bir uşak başrolde.. zengin kız Babi ile sorunlu, agrasif , motorcu genç Hugo'nun aşkını konu alıyor tamamen.. yani tahmin ediyorum hangi kız izlese erir biter Hugo'nun yaptığı romantiklikler karşısında.. tamam sorunlu olabilir ama aşkın hakkını da çok iyi vermiş.. yani severek izlediğim filmin sonuna ne kadar üzüldüm anlatamam ! güzel işlenmiş bir konu ama sonu saçma bitmişti.. mutlu sonla bitmeyen filmleri sevmiyorum ben.. neyse film hakkında birşeyler araştırırken bir de ne göreyim, filmin devamı çekilmiş meğersem..

SENİ İSTİYORUM

İşte filmin devamı seni istiyorumu da aradım buldum hemen izlemeye…

Trabzon adı nerden gelmektedir ?

Evliya Çelebi Trabzon için şöyle demiş:
- Bu şehre küçük İstanbul denilse yeridir. İrem bağları gibi süslü bir şehirdir burası. Hamsi balığı pek meşhurdur. Onun için şu beyitleri söylerler:

Trabzondur yerümüz ,
Ahça tutmaz elümüz ,
Hamsi paluk olmasa ,
Nic'olurdu halumuz.

***

Bir zamanlar Trabzon'un bulunduğu yerde küçük, şirin bir kasaba varmış. Bir gün, kasabaya, tozu dumana katarak dört nala, bir atlı girmiş. Doğruca nalbant dükkanına giderek haykırmış:
- Atım terini soğutmadan tiz nallayın! Yoksa hepinizi kılıçtan geçirim.
Herkes, süvarinin heybetinden titremeye başlamış. Nalbant hemen dört nal hazırlayıp süvariye uzatmış:
- Yiğidim, gör nalları! Beğenirsen çivileyelim, demiş.
Süvari nalları şöyle bir yoklamış, avucunda sıkarak iki büklüm edivermiş:
- Ben teneke değil, nal isterim! diye gürlemiş.
Nalbant bu defa, halis çelikten dört nal hazırlamış, atını nallamış. Atlı yabancı memnun. Cebinden bir altın çıkararak nalbanta uzatmış. Nalbant, altını parmakları arasında şöyle…